Türkiye

Işimizin hedefi: Yenilikçilik

GEZE – özellikle kapı kapatıcıları ve otomatik kapıları ile tanınmaktadır – şık tasarımı en üst düzeyde  fonksiyonellikle kombine eder ve mimari beklentileri en uygun ve güvenilir bir şekilde birleştirir.
GEZE sürekli olarak kendini iyileştirme isteği ve müşterilerine sadece en iyi ürünleri ve en iyi servisi sunma felsefesi ve arzusuyla çalışır – Bir ekip ki, en gelişmis kapı-, pencere- ve güvenlik sistemleri sunma olanak ve arzusuna sahip.

GEZE Teknolojisi fonksiyonellik ve tasarıma iliskin en güncel standartları uygular. Esnek sistem yapısı müşterilerin özel çözüm isteklerini karşılamaya olanak saglar. Araştırma, geliştirme ve yeni teknolojiler icin milyonlar harcayan GEZE`yi bu çabaları yapı teknigi alanında ilkleri başaran bir firma yapmaktadır. 

GEZE ödün vermeyen yüksek kalitesiyle tanınmaktadır ve bunun icin DIN ISO 9001 ile sertifikalandırılmıştır.

GEZE bugün kapı teknikleri, otomatik kapılar, pencere sistemleri, duman ve ısı tahliye sistemleri ve güvenlik teknikleri konusunda liderdir.

GEZE ayrıca cam sistemleri konusunda da spesiyalisttir – özellikle kapı teknikleri ve otomatik kapılar ile kombine edilebilen tamamen çerçevesiz cam sistemleri IGG ile.

GEZE ayrıca uluslararası partner ağına sahiptir ve bu sekilde GEZE Partnerleri ile her zaman yakınınızdadır. Geniş ürün yelpazemiz, uzun yıllara dayanan deneyimlerimiz ve mükemmel teknik desteğimiz ile her türlü yapı için ideal bir partneriz.